Під поняттям – що таке оздоблення квартири під ключ, мається на увазі виконання повного комплексу робіт. Компанія-підрядник не просто виробляє узгоджені роботи по обробці або переобладнання приміщень, але і забезпечує всі супутні дії. Після замовлення такої послуги, все, що буде потрібно від клієнта – це тільки прийняти і оплатити замовлення, а потім заселитися в оновлену згідно з його вимогами квартиру.

Зміст:

 1. Основні етапи ремонту квартири
  1. Що входить в ремонт квартири під ключ в Києві
   1. Особливості ремонту квартири з нуля під ключ
 2. Скільки буде коштувати ремонт квартири під ключ?
  1. З яких параметрів складається вартість ремонту
   1. Ремонт квартири під ключ – ціна за метр в Києві
  2. Ціна на ремонт квартири під ключ в Києві 2018-2019
 3. Як вибрати будівельну компанію для ремонту квартири
  1. Вимоги, яким повинна відповідати будівельна компанія
   1. Критерії якості для будівельної компанії

Основні етапи ремонту квартири

Любий повноцінний ремонт приміщень, якщо він виконується правильно, поділяють на кілька етапів, кожен з яких заздалегідь узгоджується і затверджується із замовником. Починають завжди з огляду об’єкта і установки реальних цілей – чи можливо виконати все в точності з побажаннями замовника.

На жаль, більшість фірм просто дають порожні обіцянки, не звертаючи уваги на неможливість якісного виконання певних дій, тим самим розчаровуючи замовника і вводячи його в розтрату. Проектувальники Architect Building Center чітко оцінюють ситуацію, тому роботи поділяються на такі етапи:

 • створення проекту;
 • демонтаж підлогового покриття, стін, перегородок;
 • монтаж вікон, дверей, каналізації;
 • чорнова обробка;
 • косметичні оздоблювальні види робіт.

Проектувальники і дизайнери Architect Building Center ніколи не нав’язують зайві послуги, а по можливості намагаються заощадити гроші замовника, рекомендуючи робити тільки дійсно необхідні види робіт.

Що входить в ремонт квартири під ключ в Києві

Крім природної процедури обробки та переоблаштування приміщення, в послугу «під ключ» в Architect Building Center входять абсолютно всі види додаткових супутніх процедур. Беремо на себе всі турботи і забезпечення:

 • вибір постачальників;
 • доставку матеріалів на об’єкт;
 • установку нових меблів;
 • вивіз сміття.

Замовнику потрібно тільки затвердити проект і спостерігати його виконання, а при необхідності – вносити правки і доповнення.

Особливості ремонту квартири з нуля під ключ

Головна особливість ремонту квартири з нуля – це отримання абсолютно нової оригінальної обстановки. Не потрібно миритися з створеними колишнім власником конструкціями, недосконалими або неприйнятними формами. Навіть неприпустимі для знесення несучі стіни замінюються опорними колонами, поєднується санітарний вузол, маленька кухня переобладнано в комфортабельну і простору студію. Головне – щоб цим зайнялися професіонали, тоді ніякі перешкоди не страшні.

Скільки буде коштувати ремонт квартири під ключ?

Більшість вітчизняних фірм-підрядників користуючись необізнаністю клієнтів, спеціально домовляються з постачальниками про завищення середнього чека, щоб отримати для себе додаткову вигоду. У компанії ABСenter розцінки завжди прозорі і зрозумілі.

Наші відносини з клієнтами, в першу чергу, засновані на чесності та порядності. Завдяки цьому, ми і завоювали таку високу популярність серед будівельних компаній столиці. Розцінки компанії Architect Building Center стабільні і технічно обгрунтовані.

З яких параметрів складається вартість ремонту

Основа вартості будь-якого ремонту – це те, які матеріали використовуються в ремонтно-оздоблювальних роботах. Так як ми на постійній основі співпрацюємо тільки з прямими виробниками і постачальниками матеріалів, а не з посередницькими організаціями, то цей пункт для наших клієнтів не є занадто витратним. Крім цін на матеріали, вартість кошторису залежить від таких параметрів:

 • різновид робіт – косметичні, капітальні або дизайнерські;
 • обсяги і складність;
 • застосування спеціального будівельного обладнання;
 • термін виконання;
 • оформлення документації в державних установах.

Природно, що повноцінно виконати такий комплекс під силу далеко не кожній українській організації, тому фірма Architect Building Center займає в Києві лідируючі позиції в цій області.

Ремонт квартири під ключ – ціна за метр в Києві

Ми не прагнемо взяти з замовника якомога більше грошей, тому на відміну від інших київських підрядників, максимально оптимізували цінову політику для клієнтів. В нашому прайсі немає узагальнених розцінок. Скільки коштує ремонт двокімнатної квартири під ключ або будь-якого іншого приміщення – повна вартість складається виключно з конкретних виконаних видів робіт. Наприклад:

 • установка гіпсокартону;
 • монтаж сантехніки;
 • демонтаж старого обладнання;
 • монтаж електрики і електрообладнання;
 • укладання підлогових покриттів;
 • поклейка шпалер.

Перераховані види передбачають виконання різних дій, індивідуальних у кожному окремому випадку. Тому і вартість не можна узагальнювати, як це роблять інші підрядники. Ми завжди намагаємося знизити витрати замовника, виконуючи тільки необхідні будівельні роботи.

Ціна на ремонт квартири під ключ в Києві 2018-2019

Серед всіх столичних організацій середня ціна ремонту квартири за квадратний метр в місті Києві в 2018-2019 році становить приблизно від 1500 грн за м2 – косметичний, від 3500 грн за м2 – євро , від 2000грн за м2 – капітальний. І на ці ціни не особливо впливає фронт виконуваних робіт, це просто встановлені розцінки, нижче яких підприємство не погодиться працювати незалежно від складності завдання.

Так як компанія Architect Building Center, складаючи свої кошториси, окремо враховує всі, навіть дрібні послуги, наші середні розцінки виходять приблизно на 20-30% дешевше. А якщо врахувати, що закупівлю матеріалів ми виробляємо не у посередників і не завищуємо їх вартість, то середній чек в нашій організації становить близько 40% нижче, ніж в інших аналогічних фірмах столиці.

Як вибрати будівельну компанію для ремонту квартири

Від правильності вибору будівельної компанії буде залежати – скільки потрібно грошей на обробку квартири, її зовнішній вигляд на момент прийняття робіт, термін експлуатації встановлених елементів і деталей. Чи вплине і те, наскільки правильно і грамотно складений проект, підібрана чертежная документація. Чи відповідали розрахунки законодавчим нормам і вимогам.

Вимоги, яким повинна відповідати будівельна компанія

Штатний склад професійної компанії-підрядника входять тільки досвідчені будівельники, муляри, штукатури, маляра, у яких є профільне будівельну освіту і стаж роботи. Вони вміють працювати з сучасним інструментом і розбираються в будівельних матеріалах і технологіях. Ми маємо повний комплекс необхідного обладнання та співпрацюємо з організаціями, які надають супутні послуги.

Критерії якості для будівельної компанії

Головний критерій якості для будівельної компанії – реалізовувати побажання замовника і однаково якісно провести ремонтні роботи, як в елітній новобудові, так і в «хрущовці» старого будинку. Тільки професійна компанія Architect Building Center складе проект будь-якої складності і реалізує його до найдрібніших деталей.

Поважаючий себе і клієнта підрядник дотримується складеної заздалегідь кошторису і не засмучує замовника несподіваними непередбаченими додатковими витратами або прихованими платежами. Тому робити замовлення потрібно тільки в тій організації, яка передбачає укладення договору і складання кошторису до початку робіт, як це робить фірма Architect Building Center.

 

Ознайомитися з інформацією російською мовою за посиланням

Читати спочатку
Відгуки

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*