0-800-750-189 Безкоштовно по Україні info@abcenter.com.ua
 • Проектування будівель

  Проектування будівель
 • Будівництво будівель

  Будівництво будівель
 • Будівництво будівель

  Будівництво будівель
 • Будівництво будинків

  Будівництво будинків
 • Ми будуємо мрії

  Ми будуємо мрії
 • Будівництво котеджів

  Будівництво котеджів

Architect Building Center – Ремонтно-будiвельна компанiя в Києві

Будуємо майбутнє разом!

Майбутній ремонт часто турбує своєю складністю, i це не дивно. Адже потрібно зробити багато “брудної” роботи, обрати концепцiю дизайну, змінити комунікації, виконати оздоблення та витратити на це багато зусиль і часу.

Наша будівельна компанія в місті Києві може вирішити всі проблеми та здійснити вашу мрію про затишний будинок! Великий досвід роботи, досконале володіння новими технологіями, використання сучасного инструменту та професіоналізм – основні наші переваги. Проте головна з них – гарантовано доступні ціни на послуги.

Наша будівельна бригада – це різні за фахом кваліфіковані майстри. Ми виконаємо повний комплекс послуг: починаючи з проектування, побудови з нуля та закінчуючи введенням об’єкту в експлуатацію. Відмінна репутація говорить за нас – ми завжди дотримуємось термінів, гарантуємо якість, а клієнт отримає бажаний результат з оптимальними витратами.

Якщо ви довірите нам будівництво під ключ або косметичний ремонт в квартирі, то залишитесь задоволені. Нехай ремонт вас не лякає – архітектурно-будівельна компанія ABCenter пропонує вигідне рішення для клієнтів з різним рівнем доходу!

Що ми пропонуємо?

Компанія ABCenter працює за такими напрямками:

 • Архітектурне проектування – включає розробку проекту опалення, водопостачання, вентиляції та інших комунікацій. Створюємо проекти будівництва дачних та приватних будинків, коттеджей та інших об’єктів.
 • Будівництво – робота виконується з нуля. Будуються будівлі, офіси, будинки і котеджі під ключ. Заходь та живи!
 • Ремонт приміщень – здійснюємо оздоблення офісів, магазинів, будинків, котеджів та інших споруд. Виконуємо як простий косметичний ремонт, так і капітальний ремонт з переплануванням будь-якого рівня складності.
 • Ремонт квартир – дизайнерський, елітний, євроремонт та інші. Можемо зробити як ремонт однієї кімнати, так і повністю облаштувати квартиру. Враховуємо всі ваші побажання та здійснюємо розробку ексклюзивних дизайн-проектів.

Незалежно від початкового завдання – це проектування чи капітальний ремонт об’єкта будь-якого призначення, робота буде виконана якісно, вчасно та недорого.

Як ми працюємо?

Надаючи послуги по будівництву та ремонту, майстри компанії ABCenter здійснюють виїзд на об’єкт для огляду та здійснення вимірів. З замовником детально обговорюється концепція ремонту чи будівництва, а також матеріали, терміни та супутні послуги. Після цього складається кошторис, в якому затверджуються витрати та визначається графік виконання робіт. З клієнтом підписується договір, тому наша ремонтно-будівельна компанія Києва несе повну юридичну відповідальність за довірені нам кошти та гарантує якісний результат.

Ваші переваги

Наша ціль – вирішити завдання клієнтів, тому будівельно-проектна організація в Києві ABCenter гарантує:

 • Доступні розцінки. Якщо ви замовляєте у нас проектування або ремонт, можете бути впевнені, що ми не вийдемо за рамки виділеного бюджету та знайдемо таке рішення, яке повністю задовільнить вас по вартості. Наші ціни нижче, ніж у конкурентів.
 • Високу якість. Виконуючи будівництво і ремонт у Києві, ми надаємо гарантію результату. Будьте впевнені, що ви отримаєте відмінний результат!
 • Додаткову економію. Зменшимо витрати на придбання будівельних та витратних матеріалів завдяки оптовим закупкам зі знижками безпосередньо у постачальників
 • Мінімальний термін. Працюємо оперативно і без затримок. Дотримуємось графіку, а при необхідності термінового ремонту, виконуємо роботу в вихідні та свята.
 • Новітні технології. При замовленні ремонту під ключ, ви отримуєте європейський рівень в облаштуванні інтер’єру, включаючи сучасні енергозберігаючі рішення.

Побудувати заміський котедж, зробити ремонт в квартирі, облаштувати офіс чи магазин, створити проект будь-якої складності – не має такого завдання, з яким би не впоралась наша ремонтна бригада в Києві. Звертайтесь, і ви переконаєтесь у цьому, та ще й заощадите час та гроші.