• Проектування будівель

  Проектування будівель
 • Будівництво будівель

  Будівництво будівель
 • Будівництво будівель

  Будівництво будівель
 • Будівництво будинків

  Будівництво будинків
 • Ми будуємо мрії

  Ми будуємо мрії
 • Будівництво котеджів

  Будівництво котеджів

Architect Building Center – Ремонтно-будiвельна компанiя в Києві

Будуємо майбутнє разом!

Майбутній ремонт часто турбує своєю складністю, i це не дивно. Адже потрібно зробити багато “брудної” роботи, обрати концепцiю дизайну, змінити комунікації, виконати оздоблення та витратити на це багато зусиль і часу.

Наша будівельна компанія в місті Києві може вирішити всі проблеми та здійснити вашу мрію про затишний будинок! Великий досвід роботи, досконале володіння новими технологіями, використання сучасного инструменту та професіоналізм – основні наші переваги. Проте головна з них – гарантовано доступні ціни на послуги.

Наша будівельна бригада – це різні за фахом кваліфіковані майстри. Ми виконаємо повний комплекс послуг: починаючи з проектування, побудови з нуля та закінчуючи введенням об’єкту в експлуатацію. Відмінна репутація говорить за нас – ми завжди дотримуємось термінів, гарантуємо якість, а клієнт отримає бажаний результат з оптимальними витратами.

Якщо ви довірите нам будівництво під ключ або косметичний ремонт в квартирі, то залишитесь задоволені. Нехай ремонт вас не лякає – архітектурно-будівельна компанія Architect Building Center пропонує вигідне рішення для клієнтів з різним рівнем доходу!

Що ми пропонуємо?

Компанія Architect Building Center працює за такими напрямками:

 • Архітектурне проектування – включає розробку проекту опалення, водопостачання, вентиляції та інших комунікацій. Створюємо проекти будівництва дачних та приватних будинків, коттеджей та інших об’єктів.
 • Будівництво – робота виконується з нуля. Будуються будівлі, офіси, будинки і котеджі під ключ. Заходь та живи!
 • Ремонт приміщень – здійснюємо оздоблення офісів, магазинів, будинків, котеджів та інших споруд. Виконуємо як простий косметичний ремонт, так і капітальний ремонт з переплануванням будь-якого рівня складності.
 • Ремонт квартир – дизайнерський, елітний, євроремонт та інші. Можемо зробити як ремонт однієї кімнати, так і повністю облаштувати квартиру. Враховуємо всі ваші побажання та здійснюємо розробку ексклюзивних дизайн-проектів.

Незалежно від початкового завдання – це проектування чи капітальний ремонт об’єкта будь-якого призначення, робота буде виконана якісно, вчасно та недорого.

Як ми працюємо?

Надаючи послуги по будівництву та ремонту, майстри компанії Architect Building Center здійснюють виїзд на об’єкт для огляду та здійснення вимірів. З замовником детально обговорюється концепція ремонту чи будівництва, а також матеріали, терміни та супутні послуги. Після цього складається кошторис, в якому затверджуються витрати та визначається графік виконання робіт. З клієнтом підписується договір, тому наша ремонтно-будівельна компанія Києва несе повну юридичну відповідальність за довірені нам кошти та гарантує якісний результат.

Ваші переваги

Наша ціль – вирішити завдання клієнтів, тому будівельно-проектна організація в Києві Architect Building Center гарантує:

 • Доступні розцінки. Якщо ви замовляєте у нас проектування або ремонт, можете бути впевнені, що ми не вийдемо за рамки виділеного бюджету та знайдемо таке рішення, яке повністю задовільнить вас по вартості. Наші ціни нижче, ніж у конкурентів.
 • Високу якість. Виконуючи будівництво і ремонт у Києві, ми надаємо гарантію результату. Будьте впевнені, що ви отримаєте відмінний результат!
 • Додаткову економію. Зменшимо витрати на придбання будівельних та витратних матеріалів завдяки оптовим закупкам зі знижками безпосередньо у постачальників
 • Мінімальний термін. Працюємо оперативно і без затримок. Дотримуємось графіку, а при необхідності термінового ремонту, виконуємо роботу в вихідні та свята.
 • Новітні технології. При замовленні ремонту під ключ, ви отримуєте європейський рівень в облаштуванні інтер’єру, включаючи сучасні енергозберігаючі рішення.

Побудувати заміський котедж, зробити ремонт в квартирі, облаштувати офіс чи магазин, створити проект будь-якої складності – не має такого завдання, з яким би не впоралась наша ремонтна бригада в Києві. Звертайтесь, і ви переконаєтесь у цьому, та ще й заощадите час та гроші.