Проект водопостачання та каналізації в Києві

Водопостачання являє собою сукупність інженерних споруд, які здійснюють забір води, її очищення та подачу до користувача. Постачання водою може бути як автономне, так і централізоване. Водопроводи класифікують в залежності від призначення об’єкта, джерела забору і способу доставки води.

Проектування систем водопостачання і каналізації грає найважливішу роль в забезпеченні очищення і подачі води, тому кожен розрахунок повинен бути максимально точним. Для розробки такого проекту і його реалізації потрібна надійна компанія. Кваліфіковані інженери Architect Building Center підготують проект професійного рівня в найкоротші терміни і за вигідною ціною.

Вартість проекту системи водопостачання

Ціна на проектування водопостачання формується в залежності від:

 • площі і призначення об’єкта;
 • умов забору води;
 • складності проекту, типовий його варіант буде дешевше індивідуального;
 • якості і кількості матеріалів;
 • терміновості виконання робіт.

Ціна на проектування каналізації в компанії Architect Building Center одна з найдоступніших в місті, завдяки налагодженій процесу взаємодії співробітників команди від розробки проекту до установки каналізації.

Після оформлення замовлення наші інженери виїжджають до вас у зручний час для оцінки обсягу робіт і виконання необхідних розрахунків, які використовуються в кошторисі. Повна вартість водопостачання та каналізації під ключ формується перед укладенням договору.

Розробка проекту, прокладка каналізації і водопроводу здійснюються відповідно до вимог санітарних норм. Ви можете зателефонувати нам і отримати абсолютно безкоштовну консультацію з усіх питань.

Проектування водопостачання

Проектування систем водопостачання і водовідведення має дати відповіді на цілий ряд питань:

 • Джерело водозабору. Вода може вестися з свердловини, простого колодязя або основного водогону.
 • Гідравлічний розрахунок гарячої та холодної води. Виробляються розрахунки витрат води, діаметр кільцевого водопроводу, втрати напору і інші показники.
 • Схема водопостачання. Проект повинен містити точні розрахунки системи водопостачання,щоб уникнути поганого напору і втрати води.
 • Також при проектуванні системи водопроводу враховуються особливості місцевості, висота і площа будівлі, обсяг споживання води.

При подачі води потрібно забезпечити максимальний напір, щоб вона надходила до найвищої точки водозабірного пристрою. Багато що залежить від самого об’єкта, а також джерела забору води. Ми пропонуємо замовити пакет послуг системи водопостачання підключ, який включає не тільки розробку проекту, а й монтаж водопостачання і каналізації.

Проектування каналізації

Господарсько-побутова каналізація складається з внутрішньої і зовнішньої мереж. Проектування внутрішньої каналізації враховує розташування сантехніки і трубопроводів всередині будівлі. Зовнішні мережі включають роздільні, общесплавной і полураздельную мережі, кожна з яких має свої особливості.

При проектуванні каналізації в нашій компанії враховуються такі параметри:

 • глибина промерзання грунту;
 • навантаження на мережу водовідведення;
 • кліматичні особливості і рельєф;
 • рівень води і тип ґрунту;
 • інтенсивність експлуатації системи водовідведення.

Неякісно спроектована система водовідведення може принести багато проблем і турбот її господареві, тому монтаж і проект краще довіряти перевіреним компаніям.

Ознайомитися з інформацією російською мовою за посиланням

Переваги

Підготовка проекту і завершення всіх робіт на об'єкті здійснюється в заздалегідь обумовлені терміни. Виконуються як внутрішні, так і зовнішні роботи, в залежності від виду об'єкта та його призначення. Надається гарантія на послуги і роботи, так як ми впевнені в кожному процесі - від створення схеми водопостачання до повного монтажу системи і водовідведення.

Наша компанія економить ваші кошти. Ціна на проектування каналізації і водопостачання буде доступною кожному. Для реалізації проекту будуть потрібні наперед визначені фінансові вкладення. Вони точно пов'язані з обсягом робіт і застосуванням будівельних матеріалів. Ми намагаємося також оптимізувати ціну робіт завдяки застосуванню сучасних технологій.

Проектування систем водопостачання і водовідведення - трудомісткий процес, який вимагає певних знань в області будівництва і проектування. При розробці проекту особлива увага приділяється комфорту, економічності і довговічності. У нас працюють найкращі фахівці, які знають, наскільки важливо зробити точні і правильні розрахунки, щоб в майбутньому клієнт міг насолоджуватися комфортом житла.

Ми виконуємо завдання будь-якої складності, приділяючи особливу увагу дрібницям, щоб проект повністю відповідав вимогам замовника. Якість робіт завжди на високому рівні, при цьому ціна на проектування водопостачання нижче конкурентів. Ви можете нам довіряти, тому що нас вибирають найбільші компанії столиці.

Заповніть заявку і отримаєте актуальні розцінки
Безкоштовна консультація
Як ми працюємо
 • Ви телефонуєте або залишаєте заявку

 • Ми телефонуємо і домовляємося про перегляд

 • Робимо заміри, складаємо кошторис

 • Підписуємо договір обслуговування

 • Ми виконуємо роботу

 • Ви оплачуєте роботу

 • Ви заїжджаєте в улюблений будинок з якісним ремонтом

Відгуки

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*