Проектування котеджів в Києві

Котедж – це не просто тип сучасної споруди, а й показник успішності, якості життя, рівня комфорту його господаря. Для того, щоб побудувати гарний, затишний і довговічний котедж, необхідно зробити правильні розрахунки ще на етапі проектування. Індивідуальний проект котеджу – затребувана послуга серед клієнтів Architect Building Center завдяки особливому підходу до створення проекту такого виду.

Етапи проектування котеджів

Ми надаємо безкоштовні експертні консультації, після яких призначається зустріч для перегляду об’єкта і оцінки обсягу робіт. Попередній кошторис допоможе визначитися з бюджетом, а ціни на проектування будинків і котеджів будуть залежати від обсягу і виду робіт і послуг. Тільки після узгодження всіх питань з замовником, укладається договір на виконання проекту котеджу. З цього моменту і починається його розробка, яка включає такі етапи:

 • Ескізний проект планування котеджів, в якому міститься технічна частина і архітектурні рішення.
 • Робочий проект приватних котеджів – пакет опрацьованих документів і розрахунків, на підставі яких виконуються всі роботи. Він містить пояснювальну записку, архітектурні, конструктивні та інженерні рішення, схему планування земельної ділянки.
 • Основна кошторис, в якій прописані всі витрати і види матеріалів, завдяки чому вартість проектування котеджів буде оптимальною.
 • Готовий проект котеджів, який містить повний комплект документів і підлягає узгодженню.

На підставі підсумкового варіанту проводяться всі подальші роботи, починаючи від зведення фундаменту і закінчуючи декоруванням приміщень. Для котеджу важливе значення має не тільки саме будівництво, а й обладнання зони відпочинку, балкона, а також наявність гаража і додаткових будівель.

Комплекс послуг від  Architect Building Center

Architect Building Center – одна з небагатьох будівельних компаній, яка надає цілий комплекс послуг проектування і зручний формат співпраці. Ми створюємо і реалізуємо проекти:

 • сучасних котеджів;
 • фасадів і фундаментів;
 • приватних і заміських будинків;
 • систем водопостачання, вентиляції, каналізації та опалення.

Типові проекти котеджів можна замовити за мінімальною вартістю, вони менш трудомісткі. Індивідуальний проект створюється довше і складніше, однак саме він здатний створити неповторний котедж під ваші вимоги.

Фахівці приділяють увагу кожній деталі, роблять точні розрахунки, щоб ремонтно-будівельні роботи були виконані якісно. Крім створення проектів, надаються консультації юристів, а також послуги з узгодження й оформлення дозвільної документації, супроводження об’єкта на всіх будівельних етапах, введення його в експлуатацію і проведення ремонтних робіт.

Затишний і стильний котедж від Architect Building Center – це ще і вигідне капіталовкладення. Ціна проекту котеджу в Києві буде невисокою, якщо замовити послугу під ключ. Кваліфіковані співробітники якісно виконають будівництво, ремонт і обробку котеджу відповідно до сучасних тенденцій, стилів і дизайну. Велика увага приділяється зоні відпочинку, тому що котедж служить місцем сімейного відпочинку.

Для того, щоб замовити проекти елітних котеджів або типові проекти, необхідно зв’язатися з нами за контактним телефоном або залишити заявку онлайн.

Ознайомитися з інформацією російською мовою за посиланням

Переваги

У нашій особі ви отримаєте надійного партнера, якого не потрібно контролювати. Ми надаємо всі види послуг, починаючи від безкоштовної консультації і розробки типових проектів котеджів, до введення в експлуатацію готового об'єкта, його ремонту. Всі послуги здійснюються під ключ і закладені в ціну будівництва котеджів, тому вам не потрібно шукати окремих підрядників.

Будівництво котеджів виконується відповідно до нормативно-правової документації та вимог замовника. Також враховуються особливості місцевості, тип грунту, фундаменту, площа і поверховість об'єкта. Важливе значення має екологічність, якість і довговічність матеріалів, які будуть використовуватися для будівництва. Готові проекти котеджів затверджуються клієнтом і тільки після цього підлягають реалізації.

Проекти елітних котеджів розробляються під індивідуальні вимоги замовника. Керівник проекту здійснює авторський нагляд за ходом виконання робіт і термінами, вказаними в договорі. Нас вибирають за точність і якість, завдяки яким ми змогли реалізувати велику кількість унікальних проектів. Ми проектуємо і будуємо котеджі різного призначення.

Ми виконуємо завдання будь-якої складності, від типового проекту до проектів сучасних котеджів. Інженери, конструктори, будівельники, дизайнери мають ліцензію на здійснення діяльності і кваліфікаційні сертифікати. Вони здатні втілити в життя будь-яку мрію, щоб ви могли насолоджуватися результатом будівництва котеджу під ключ.

Заповніть заявку і отримаєте актуальні розцінки
Безкоштовна консультація
Як ми працюємо
 • Ви телефонуєте або залишаєте заявку

 • Ми телефонуємо і домовляємося про перегляд

 • Робимо заміри, складаємо кошторис

 • Підписуємо договір обслуговування

 • Ми виконуємо роботу

 • Ви оплачуєте роботу

 • Ви заїжджаєте в улюблений будинок з якісним ремонтом