Проектування фундаментів будівель і споруд в Києві

Будь-яке будівництво починається з якісного проектування фундаментів. Фундамент – основна опора, яка бере на себе всі навантаження, передаючи їх на основу. Його конструкція повинна забезпечити міцність всього будинку, тому до проектів висуваються особливі вимоги.

Досвідчені інженери, конструктори, проектувальники компанії Architect Building Center здійснюють проектування фундаментів будівель і промислових споруд з 2001 року, будучи експертами в галузі будівництва.

Основні види фундаментів

Кожен вид фундаменту має свої характерні особливості, які необхідно враховувати при складанні проекту. Прийнято розрізняти такі основні види фундаменту:

 • Стрічковий вид використовується на сухому грунті для малоповерхових об’єктів. Підстава мелкозаглублено, розподіл навантажень рівномірний. Проектування починається з обчислення глибини, на яку закладається стрічка. Для зведення невеликого будиночка глибина не повинна перевищувати 50 см, для м’якого грунту – не менше трьох метрів.
 • Стовпчастий застосовується для промислових будівель. Колона каркаса повинна встановлюватися в стакан, потім монтується ригель. Проектування фундаментів будівель і підземних споруд починається з визначення рівня навантаження, яка ляже на сам обріз у фундаменту.
 • Фундаментальні монолітні плити виконуються із залізобетону. При розрахунках враховується глибина промерзання грунту, навантаження на обріз, проектування дренажної системи та інші показники.
 • Свайний – використовується для багатоповерхових споруд і будівель і слабких грунтів. Перш ніж здійснювати проектування пальових фундаментів, робиться геологічний аналіз грунту. Визначається також глибина залягання, діаметр, а також схема розміщення паль і їх кількість. Враховується рівень стійкості до різного роду навантажень, тип армування, осідання грунту, тип ростроверка. Ціна проектування фундаментів пальового виду вище за інших завдяки його властивостям і широкому застосуванню.

Наші фахівці правильно виберуть і прорахують тип фундаменту, який підійде під ваші вимоги. Наприклад, стрічковий фундамент дешевше, але його краще використовувати для цокольних поверхів або підвалів, а свайно – гвинтовий служить надійною основою для будь-якої конструкції.

Для визначення вартості будівництва фундаменту необхідно враховувати весь спектр послуг і обсяг робіт, який залежить від виду фундаменту, грунту і специфіки об’єкта.

Особливості прорахунку фундаменту

Прорахунок фундаменту – трудомісткий і складний процес. На нього впливає ряд факторів:

 • габарити будівлі, що зводиться;
 • рельєф місцевості;
 • державні будівельні норми з проектування фундаментів і підстав;
 • рівень підйому ґрунтових вод;
 • результати геологічних вишукувань;
 • глибина промерзання.

Для підвищення надійності і безпеки будівель використовуються сучасні методи розрахунку, нові технології і якісні матеріали. Виконуються всі рекомендації з проектування основ і фундаментів будівель і споруд з урахуванням останніх змін норми проектування фундаментів.

Ми готові взяти на себе не тільки розробку в Києві проекту фундаменту, але і його виконання. Заливка фундаменту здійснюється згідно з проектом із застосуванням спеціальної техніки та інженерних рішень.

Щоб розрахувати і купити фундамент під ключ, необхідно зв’язатися з нами за контактним телефоном або залишити заявку на сайті. Ми втілюємо проект будь-якого рівня складності.

Ознайомитися з інформацією російською мовою за посиланням

Переваги

Наша компанія довіряє проектування фундаментів будівель і підземних споруд тільки висококваліфікованим майстрам, які знають все про види і особливості фундаменту, від якого залежить якість готового об'єкта. Співробітники проводять точні виміри і розрахунки, щоб інженерна конструкція не допускала ніяких змін, тому що фундамент виконує опорну функцію споруди.

Кошторис в форматі «під ключ» формується, виходячи з особливостей грунту, будівлі, що зводиться, складності установки і особистих переваг клієнта. Ціна проектування фундаментів буде доступною для жителів столиці завдяки налагодженій роботі фахівців, які мають великий досвід в області проектування.

При складанні проекту на озброєння взято передові технології, геологічні вишукування, сучасні методи. Завдяки прогресивній розгортці підхід, співробітники не виходять за рамки бюджету. Перевірені досвідом і часом методики враховують законодавчу базу в галузі проектування фундаментів.

Комплексний підхід передбачає пакет послуг якісного проектування фундаментів і їх будівництво під ключ. Це вигідно і зручно. Вам не потрібно шукати окремих підрядників для реалізації проекту, присутні на об'єкті і контролювати кожен процес. Відповідальний керівник проекту враховує всі побажання клієнтів.

Заповніть заявку і отримаєте актуальні розцінки
Безкоштовна консультація
Як ми працюємо
 • Ви телефонуєте або залишаєте заявку

 • Ми телефонуємо і домовляємося про перегляд

 • Робимо заміри, складаємо кошторис

 • Підписуємо договір обслуговування

 • Ми виконуємо роботу

 • Ви оплачуєте роботу

 • Ви заїжджаєте в улюблений будинок з якісним ремонтом

Відгуки

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*