Проект сучасного приватного будинку в Києві

Перспективним напрямком вважається будівництво і ремонт будинків під ключ. Сучасний приватний будинок – не просто певна житлова площа. У вашому розпорядженні буде свій маленький острівець комфорту і зручності, який можна постійно удосконалювати. Але, щоб його створити, краще звернутися до фахівців.

Компанія Architect Building Center пропонує сучасні проекти на будівництво приватного будинку, а також проектування котеджів, фасадів, фундаментів, систем вентиляції, водопостачання і опалення. Ми виконуємо індивідуальне проектування приватних будинків під ваші вимоги. Всі роботи виконуються швидко і якісно, з огляду на побажання замовника.

Розділи проекту приватних будинків

Проектування приватного будинку включає кілька послідовних етапів:

 • Архітектура – цей розділ виконує архітектор. Він відображає не тільки функціональну планування, але і раціональний спосіб розміщення об’єкта, його зовнішній вигляд.
 • Конструкції – поле для діяльності конструктора на основі архітектури. Проектується фундамент з урахуванням всіх навантажень і особливостей грунту. Проводяться необхідні розрахунки.
 • Благоустрій передбачає планування рельєфу ділянки, додаткові споруди у дворі, зонування, паркан і інші складові.
 • Інтер’єр відповідає за внутрішній простір при проектуванні житлового будинку і його дизайн.
 • Інженерні мережі вимагають знань вузької спеціалізації і передбачають проекти опалення, каналізації, водопостачання, вентиляції, а також електропостачання, телефонію та інші параметри, які покликані забезпечити комфорт.

Найбільшою складністю є з’єднання окремих елементів в єдине ціле, щоб домогтися потрібного результату. Кожен проект одноповерхового приватного будинку або багатоповерхового має свої складності. Тому важливо довірити роботу фахівцям, які давно і успішно працюють в області проектування. Всі послуги з розробки проекту, будівництва, ремонту, введення в експлуатацію об’єкта здійснюються комплексно і закладені в ціну проектування під ключ, тому вам не потрібно шукати окремих підрядників на кожну ділянку робіт.

Особливості проекту від Architect Building Center

У чому переваги нашої компанії і чому має сенс замовити проект будинку в Architect Building Center? Ми гарантуємо якісно складений проект, який можна втілити в життя силами нашої команди. Конструктори, інженери, дизайнери та архітектори розуміють трудомісткість і вартість кожного розрахунку.

До інших особливостей відносяться:

 • Розрахунки проводяться з використанням сучасних методів проектування.
 • Складання та реалізація проектів сучасних будинків під ключ дозволяє всі послуги та роботи виконувати в комплексі, щоб уникнути помилок і заощадити ваші гроші.
 • У проекті робляться розрахунки з урахуванням застосування якісних і сучасних матеріалів, які закуповуються у перевірених постачальників.
 • Ви можете замовити проект будинку за ціною нижче, ніж у конкурентів.

Також наші дизайнери виконають дизайн проект приватного будинку під ключ з урахуванням певного стилю інтер’єру. Планування всередині будинку, інтер’єр, вибір меблів, оздоблювальні матеріали – все це наші турботи, а вам залишається тільки зробити замовлення.

Ознайомитися з інформацією російською мовою за посиланням

Переваги

Співробітники знають на практиці все особливості реалізації проекту приватних будинків, від якого залежить якість готового об'єкта. Тому проводяться точні виміри і розрахунки, щоб інженерна конструкція не допускала змін, була довговічною, а інженерні системи правильно працювали.

Дизайн проект приватного будинку під ключ - вигідне капіталовкладення. Багато років роботи на ринку будівельних послуг дало можливість налагодити відносини з постачальниками недорогих матеріалів і взяти в свою команду найкращих фахівців в області проектування і будівництва, тому ціна робіт вас приємно здивує. З нами ви економите не тільки свій дорогоцінний час, а й кошти.

Ми використовуємо сучасні технології в області ремонту, обробки, дизайну та декору. Підбираємо оптимальні рішення відповідно до побажань клієнта і особливостями будівлі. Здійснюється контроль над своєчасним виконанням проекту одноповерхового приватного будинку. Всі роботи будуть виконані в рамках бюджету, який фіксується в договорі.

Будівництво виконується відповідно до вимог законодавства. Діяльність компанії підтверджена Ліцензією Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, а також інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю в Києві.

Заповніть заявку і отримаєте актуальні розцінки
Безкоштовна консультація
Як ми працюємо
 • Ви телефонуєте або залишаєте заявку

 • Ми телефонуємо і домовляємося про перегляд

 • Робимо заміри, складаємо кошторис

 • Підписуємо договір обслуговування

 • Ми виконуємо роботу

 • Ви оплачуєте роботу

 • Ви заїжджаєте в улюблений будинок з якісним ремонтом

Відгуки

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*