Проект будівництва заміських та дачних будинків в Києві

Гарний заміський будинок – мрія багатьох, але все починається з правильно складеного проекту дачного будинку, який краще довірити професіоналам.

Компанія Architect Building Center здійснює індивідуальне проектування, яке передбачає розробку технічної документації з детальним описом процесу будівництва конкретного об’єкта відповідно до вимог клієнта.

Етапи проектування

Перш за все, робляться попередні виміри і обговорюються питання з замовником, щоб не упустити деталі і нюанси. Після узгодження архітектурних і планувальних рішень підписується договір і починається розробка проекту, яка включає такі етапи:

 • Складається ескізний проект, що містить технічну частину, розрахунки, особливості об’єкта.
 • Робочий проект дачних будинків в Києві, який включає не тільки конструктивний, але і архітектурний розділ.
 • На підставі ескізного і робочого проекту складається детальний кошторис з урахуванням всіх ризиків, позапланових витрат, завдяки чому ціна проекту дачного будинку буде демократичною.
 • На заключному етапі формується готовий проект дачних будиночків, який потім втілюється в життя.

Кожен процес контролюється і виконується в термін. Коли проект готовий, його узгоджують і будівельники приступають до закладання фундаменту. Всі будівельні роботи будуть виконуватися відповідно до проектної документації.

Будівництво заміського будинку по вашому проекту

Ми йдемо назустріч нашим клієнтам, тому пропонуємо унікальну послугу “Індивідуальне проектування під ключ”, яке включає ескізний, архітектурний проект готового будинку, а також всі необхідні розрахунки і креслення. Надалі вам не доведеться шукати окремих підрядників для виконання будівельних робіт, тому що Architect Building Center візьме на себе повний цикл реалізації проекту.

Щоб правильно скласти проект, необхідно враховувати основні вимоги до сучасних видів дачних будинків:

 • Правильно вибрати вид фундаменту, його товщину, навантаження.
 • Передбачити системи водопостачання, опалення, вентиляції та каналізації з урахуванням особливостей місцевості та грунту.
 • Розміри і форма будинку повинні відповідати площі ділянки.
 • Використовувати сучасні високоякісні матеріали.
 • Обов’язково повинна бути передбачена зона відпочинку.
 • Фасад і сам дачний будиночок повинен мати певний стиль в дизайні.

Щоб купити проект дачного будинку, необхідно оформити замовлення онлайн або зв’язатися з нами за телефоном. Наша компанія надає послуги з будівництва заміських будинків під ключ з 2001 року, здійснюючи точні виміри і розрахунки, щоб інженерна конструкція не допускала ніяких змін в процесі експлуатації. Проектування і будівництво заміських будинків підтверджено Ліцензією Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, а також інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю в Києві.

На сайті можна подивитися портфоліо готових проектів, які були реалізовані нашими співробітниками. Можна вибрати типові проекти або запропонувати свій, ексклюзивний варіант. Одноповерхові невеликі будиночки, будинки з мансардою, двоповерхові сучасні будинки, який би варіант ви не вибрали, результат вас здивує.

Ознайомитися з інформацією російською мовою за посиланням

Переваги

Ми враховуємо всі вимоги клієнтів ще на стадії розробки проекту. Можна вибрати типовий проект з каталогу або замовити розробку за індивідуальним ескізом. Готові проекти дачних будиночків враховують не тільки призначення об'єкта, особливості місцевості, тип конструкції і фундаменту, а й переваги замовника щодо інтер'єру, дизайну планування будинку. Заміські будинки від Architect Building Center відрізняються довговічністю, комфортом і неповторним дизайном.

Надання повного спектру робіт для будівництва дачних будиночків і проекти дачних будинків високої якості, починаючи від замірів і закінчуючи оздоблювальними роботами. Завдяки комплексному підходу ми об'єднали всі напрямки діяльності, пов'язаної не тільки з супроводом об'єкта, але і введенням його в експлуатацію: архітектурне проектування, будівництво, ремонт.

Купити проект дачного будинку можна за вигідною ціною, не дивлячись на складність і відповідальність даних робіт. Економія можлива завдяки низькій вартості матеріалів, закупівля яких здійснюється через прямих постачальників. Немає необхідності окремо платити стороннім підрядникам для виконання будівельно-ремонтних робіт, усі послуги можна замовити у нас.

Проект заміського будинку має ряд дрібниць і особливостей, на які ми завжди звертаємо увагу, важливо дотримуватися послідовність всіх робіт. Спочатку складається техзавдання з урахуванням всіх вимог замовника, потім ескізний і робочий проект, кошторис витрат. На підставі готового затвердженого проекту готується ділянку, зводиться фундамент і тільки після цього починається будівництво дачного будиночка.

Заповніть заявку і отримаєте актуальні розцінки
Безкоштовна консультація
Як ми працюємо
 • Ви телефонуєте або залишаєте заявку

 • Ми телефонуємо і домовляємося про перегляд

 • Робимо заміри, складаємо кошторис

 • Підписуємо договір обслуговування

 • Ми виконуємо роботу

 • Ви оплачуєте роботу

 • Ви заїжджаєте в улюблений будинок з якісним ремонтом

Відгуки

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*