Ремонт в сучасних офісах істотно відрізняється від аналогічних робіт в минулі часи. Раніше усі орієнтувалися на строгість форм і одноманітність кольорів, стиль повинен бути строго діловим, без додаткових прикрас і візуальних ефектів. Сьогодні ж тенденція в цій галузі кардинально змінилася. Оформлення та ремонт офісних приміщень повинно підкреслювати стиль компанії, відповідати напрямку діяльності і викликати прихильність до себе клієнтів. Необхідно орієнтуватися на комфорт і зручність для відвідувачів, намагатися створити враження великої і солідної компанії.

дизайн для ремонту офісу в 2019

Крім цього, не можна забувати і про комфортні умови для співробітників. Конструкція і розташування меблів не повинні їм заважати, а навпаки – зобов’язані забезпечувати зручні умови для роботи і сприяти підвищенню продуктивності. Підбираючи дизайн приміщення, важливо врахувати, щоб в нього гармонійно вписалася вся офісна техніка та обладнання, і при цьому не створювався ефект нагромадження або безладності. Потрібно передбачити вільні проходи між столами, але разом з тим раціонально задіяти весь вільний корисний простір.

Різновиди сучасного дизайну для офісних приміщень

При виборі стилю дизайну для офісу необхідно орієнтуватися не тільки на власні уподобання. Слід брати до уваги умови і розміри приміщення, а також область діяльності компанії. Зверніть увагу на те, як співробітникам краще вистоювати комунікації – зробити для кожного окремий кабінет з скляних перегородок або помістити їх в одній кімнаті. Чи не останній чинник і цінова політика, адже для створення кожного стилю офісу буде потрібно різний бюджет на придбання відповідних меблів та проведення оздоблювальних робіт. Розглянемо докладніше найпопулярніші напрямки 2019 року в сучасних дизайнах офісу.

Стиль Модерн

Це один з найбільш витратних, але в той же час найбільш презентабельних і благородних варіантів. Через свого дослівного перекладу – сучасний, стиль модерн приписують до останніх винаходів у галузі дизайну. Насправді ж пік його популярності припадав на середину минулого століття, а сьогодні можна відзначити його повернення. Головною особливістю стилю Модерн є активне використання виключно натуральних дерев’яних елементів.

Стиль Модерн

Меблі виготовляється з дорогих порід деревини і має витіюваті аристократичні форми. Загальний образ приміщень нагадує обстановку старовинних замків або королівських маєтків. Природно, що для офісу створюються не такі пафосні варіанти, але в цілому, потрапляючи в кабінети, які оформлені в стилі Модерн, відвідувач відчуває атмосферу багатого оздоблення і тонкий консервативний смак власника компанії.

Стиль Манхеттен

Манхеттен – це повна протилежність модерну. Він передбачає використання строгих форм, маючи на увазі виключно діловий стиль без всяких надмірностей і додаткових декоративних прикрас. Його перевага в широті розмаху – всі співробітники розташовуються в одному величезному приміщенні без стін або перегородок. Окремі кабінети передбачені тільки для керівництва, але і в них встановлена тільки найнеобхідніші меблі.

Стиль Манхеттен

Стиль Манхеттен дуже практичний, так як виключає всі зайві предмети інтер’єру, залишаючи максимум вільного простору для пересування працівників. Він відмінно підійде для невеликих офісних приміщень, де необхідно візуально збільшити простір. Такий дизайн часто використовують серйозні наукові підприємства та компанії-розробники різного програмного забезпечення. Рекомендується для організації робочого простору, коли співробітникам важливою є чітка концентрація на виконуваній роботі.

Стиль Європейський

Порівняно з попереднім, Європейський стиль не такий строгий і передбачає використання більш різноманітних елементів. Він також спрямований на економію площі приміщення, а також створення візуального ефекту обсягом і свободи. Але предмети меблів при цьому не обов’язково повинні мати чіткі прямі форми. Тут навпаки – вітається декоративні елементи і нестандартні форми.

Стиль Європейський

В Європейському стилі загальне приміщення офісу, як правило, поділяється прозорими перегородками, створюючи кожному співробітнику свій особистий простір. Скляні стінки дозволяють розділити офіс на кілька окремих кабінетів, але при цьому не створюють ефект скупченості. Дуже важлива в Європейському стилі гра кольору – використовується зонування за допомогою вбудованого освітлення, багаторівневих стель, використання меблів з різними відтінками.

Стиль Хай-Тек

Хай-Тек кардинально відрізняється від інших стилів активним використанням в оформленні офісу елементів сучасного високотехнологічного обладнання. Всі деталі строго продумані і кожна з них виконує свою функцію в організації життєдіяльності офісу. Вітається максимальна автоматизація будь-яких процесів, щоб робота співробітників була чітко структурована і сприяла максимальній результативності.

Стиль Хай-Тек

Врахувати всі нюанси, грамотно розробити необхідний дизайн і провести якісні ремонтні роботи може лише професійна компанія. Організація, в штаті якої трудяться не тільки досвідчені майстри-будівельники, а й профільні інженери-проектувальники, фахівці і знавці в області сучасних стилів офісних приміщень. Тому, для того щоб облаштувати робочі кабінети компанії по вищому розряду, не варто залучати дрібні некваліфіковані бригади. Повноцінно вирішити це питання і надати гарантію на свою роботу в силах тільки вузько спеціалізована на цьому організація, така як Architect Building Center.

Ознайомитися з інформацією російською мовою за посиланням

Читати спочатку
Відгуки

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*